O FIRMIE

Kilka słów o nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firma, która zatrudnia około 400 pracowników. Nasz sukces, podobnie jak nasze meble składa się z wielu elementów. Naszą siłą są przede wszystkim  nasi pracownicy, którym oferujemy wiele możliwości rozwoju na wszystkich szczeblach. Ciągle doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności w dziedzinie meblarstwa. Stawiamy na dobro i możliwość rozwoju pracowników, ponieważ  uważamy, że żadna technologia nie jest w stanie zastąpić pracy rąk człowieka.

Produkujemy meble z największą starannością i zaangażowaniem, ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Nasi klienci są naszymi partnerami. Obecnie posiadamy licznych zagranicznych kontrahentów, do których dostarczamy nasze meble. Posiadamy bowiem własny transport. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy profesjonalna obsługę klienta w Polsce jak i za granicą.

Nasz zespół składa się z większości z młodych osób, którym nie brakuje zapału do pracy oraz nowych pomysłów, jednak cenimy także doświadczone osoby, które mogą podzielić się swoją fachową wiedzą.

Metodą jaką posługujemy się podczas zarządzania produkcją to metoda 5S (selekcja, systematyka, sprzątanie, schludność, samodyscyplina), dzięki temu praca staje się mniej męcząca i bardziej efektywna. Na terenie zakładu znajdują się 3 linie produkcyjne, szwalnia, tartak, magazyn tkanin oraz magazyn wyrobów gotowych dając powierzchnię zakładu 40 tysięcy  m².

 

 

Producent Mebli

Dysponujemy zróżnicowanym wzornictwem tkanin, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Każdy nowy produkt jest dla nas wyzwaniem. W różnorodnej ofercie naszych mebli znajduje się wiele funkcjonalnych oraz nowoczesnych rozwiązań, idealnych do każdego wnętrza. Toteż nasze meble spełniają oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Uważamy, że meble to nie tylko przedmiot, ale dusza domu, która nadaje mu charakteru.
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!